KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872124
nr 1287 2124
signerad, B Hansson, stilleben. Olja på duk, 27x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:41:50
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)